До Кам’янки завітав всесвітньо відомий фотограф – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

До Кам’янки завітав всесвітньо відомий фотограф

Вже вдруге до Кам’янки завітав всесвітньо відомий фотограф, портретист, гуманіст Жан-Франсуа Клостр разом з дружиною Клод. В наше місто Жан-Франсуа привіз фотовиставку присвячену пам’ятним місцям кам’янщини, яку знімав минулого року.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Кам’янської міської ради.

Відкриття виставки фотографій відбулося 23 червня в історико-культурному заповіднику. Дана фотовиставка присвячена кам’янщині та місту, відомим постатям, які відвідували наше місто в минулому, зокрема, П. І. Чайковському, О. С. Пушкіну та іншим відомим особистостям. Жан-Франсуа зробив щедрий жест та подарував свою експозицію фотографій у фонди історико-культурного заповідника, який зможе розпоряджатися ними на свій розсуд.

В рамках свого перебування в Кам’янці Жан-Франсуа завітав і до міської ради, де поспілкувався з міським головою Володимиром Івановичем Тіроном. В ході зустрічі Жан-Франсуа розповів враження свої враження від міста, про зміни, які відбулися з моменту його попереднього візиту. Міський голова подякував за візит і за працю відомого француза, який своїми роботами представляє Україну та Кам’янку серед європейців, поділився планами розвитку міста, яке поступово має перетворитися на європейське. Наприкінці зустрічі гості запросили міського голову та колектив відвідати Францію, для перейняття досвіду з місцевого самоврядування.

Джерело: КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки