Колишній начальник Корсунь-Шевченківського відділення поліції вимагав хабар – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

Колишній начальник Корсунь-Шевченківського відділення поліції вимагав хабар

До суду скеровано бвинувальний акт стосовно колишнього начальника Корсунь-Шевченківського відділення поліції, який обвинувачується у вимаганні та одержанні 3 тис. грн. хабара

Повідомляє сайт КОРСУНЬ СЬОГОДНІ посилаючись на сайт прокуратури Черкаської області.
Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього начальника Корсунь-Шевченківського відділення поліції Звенигородського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.
Особа обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди для себе за невчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади, вчинене повторно та поєднане з вимаганням неправомірної вигоди).
Досудовим розслідуванням установлено, що вказаний правоохоронець, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, зловживаючи наданою йому владою, 03.05.2017 та 16.05.2017 вимагав та одержав від жителя Корсунь-Шевченківського району, в якості неправомірної вигоди, грошові кошти в розмірі 3000 гривень за непритягнення останнього до адміністративної відповідальності.
Щодо підозрюваного обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із правом внесення застави та відсторонено від займаної посади.
Довідково: санкцією ч. 3 ст. 368 КК України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 (п’яти) до 10 (десяти) років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 (трьох) років, з конфіскацією майна.

Джерело: КОРСУНЬ СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки