Про виконання програми економічного і соціального розвитку Кам’янського району – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

Про виконання програми економічного і соціального розвитку Кам’янського району

12 червня 2017 року на апаратній нараді Кам’янської райдержадміністрації розглянуто питання про виконання програми економічного і соціального розвитку Кам’янського району у 2017 році.

про це пише сайт  КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ з посиланням на Кам’янську РДА.

Лєна Тіхонова, начальник відділу економічного розвитку та торгівлі райдержадміністрації, ознайомила присутніх з основними показниками економічного розвитку та їх місця в розрізі районів Черкаської області за 1 квартал 2017 року.

-Промисловість Кам’янського району представлена 8 основними підприємствами. У розрізі видів економічної діяльності основу промисловості району становить переробна галузь – 99,8%, машинобудування – 0,2%. Обсяг реалізованої промислової продукції, товарів, послуг у відпускних цінах (без ПДВ та акцизу) по району за січень-березень 2017 року становив 105,4 млн.грн. Обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) у відпускних цінах підприємств у розрахунку на одиницю населення склав 3878,1 грн. Прямих іноземних інвестицій (акціонерного капіталу), унесених в економіку району, на 1 квітня 2017 року становив 2129,3 тис. дол. США, що на 0,8 тис. дол.. США більше обсягу інвестицій на початок року. У розрахунку на одну особу населення обсяг іноземних інвестицій склав 77,4 дол.США. Вантажооборот автомобільного транспорту за 1 квартал 2017 року склав 1,8 млн.км., що на 58% більше ніж за відповідний період 2016 року. Обсяги пасажирообороту за 1 квартал 2017 року становили 1,5 млн. пас. Км. Або менше на 8,2% менше січня-березня 2016 року. Протягом січня-березня 2017 року обсяг введеного в експлуатацію житла становить 329 м. кв. загальної площі, що в 3 рази більше відповідного періоду минулого року. Все житло введено індивідуальними забудовниками, — зазначила у своїй доповіді Лєна Вікторівна.

Під час наради Богдан Миколайович акцентував увагу на необхідність і надалі забезпечувати стабільність росту показників економічної ефективності, інвестиційного розвитку, фінансової самодостатності, ефективності ринку праці та  розвитку інфраструктури.

Голова громадської Організації «Воїнів-Учасників Антитерористичної Операції Кам’янського Району» Володимир Гудзенко вручив грамоти від командира оперативно-тактичного угрупування «Маріуполь», полковника І.О.Красоти за вагомий особистий внесок у справу захисту Батьківщини, відданість українському народові, активну громадянську позицію, проявлений патріотизм та професіоналізм при наданні всебічного сприяння Збройним Силам України та підтримання бойового духу захисників державного суверенітету та територіальної цілісності України першому заступнику голови райдержадміністрації Богдану Солошенко, голові районної ради Сергію Сундукову, начальнику відділу освіти райдержадміністрації Івану Глаголі та головному спеціалісту з питань цивільного захисту районної державної адміністрації Сергію Рибалці.

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та внутрішньої політики райдержадміністрації Оксана Мельниченко ознайомила присутніх з планом роботи райдержадміністрації на період 12 червня по 18 червня 2017 року.

По завершенню наради Богдан Миколайович надав керівникам структурних та територіальних підрозділів ряд доручень та рекомендації у подальшій роботі на тиждень.

Джерело: КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*