Розквітає село Неморож – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

Розквітає село Неморож

Традиція святкувати День села побутує чи не у кожному населеному пункті України. На прекрасне свято Трійці, гарного літнього дня масові народні гуляння були у нашому мальовничому селі Неморож.

Повідомляє сайт ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ з посиланням на Звенигородську районну раду.

Неморозька громада радо зустрічала гостей. А їх на святі було багато. Біля оновленого будинку культури організовано розпочалося свято. Сільський голова Олена Євгеніївна Стрілець щиро вітала всіх присутніх, а допомагав їй вести свято творчий колектив районного БК.

Цікаву і змістовну програму підготували спільно з районним Будинком культури сільські працівники культури. Щедрі оплески лунали на адресу трудових колективів сільської ради, місцевого сільгосппідприємства, загальноосвітньої школи, дитячого садочка, відділення зв’язку, фельдшерського пункту та соціального робітника — їм усім було присвячено музичні вітання.

За традицією, вітали найстарших і наймолодших жителів, подружні пари, які у період від свята до свята одружились, відсвяткували золоте та срібне весілля. Неморожани отримали подарунки, які щиро вручала сільський голова. Учасники і глядачі хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих захисників нашої країни, а також віддали належне мужності учасників бойових дій, які проживають нині у селі.

А завершилось свято традиційною козацькою кашею, юшкою та іншими частуваннями. У новозбудованій “Корчмі”, яку змайстрували Анатолій і Віктор Жмурки та Віктор Павленко, вправно видавали смачні страви працівники дитячого садочка.

Святом залишились задоволені усі, навіть затяті песимісти щиро дякували організаторам Дня села. Адже наше село не занепадає, воно щороку стає кращим, розквітає. Слід подякувати і спонсорам — СТОВ “Неморож” та Ватутінському комбінату вогнетривів, за фінансову підтримку. День села у Неморожі став гарною традицією, він збирає у дружнє коло всі сім’ї й родини, відновлює і відроджує українські традиції.

Джерело: ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки