У Драбові урочисто відзначили День місцевого самоврядування – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

У Драбові урочисто відзначили День місцевого самоврядування

Щороку 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування – професійне свято тих, хто працює в місцевих, районних та обласних радах, хто представляє загін народних обранців. Проте цілком заслужено можемо вважати це свято всенародним, адже причетність до нього мають всі, хто наділений правом обирати і бути обраним.

Багатолюддя, море квітів, теплі усмішки, піднесений настрій і сердечні поздоровлення, – усе це відбулося сьогодні, 7 грудня, у великому залі районного Центру культури і дозвілля, де пройшли урочистості та святковий концерт із нагоди професійного свята народовладдя.

Ця подія зібрала в одну родину депутатів усіх рівнів, представників місцевого самоврядування та виконавчої влади, керівників підприємств, установ, організацій, ветеранів місцевого самоврядування і, звичайно ж, громади.

Приємно відзначити, що на районне свято завітали шановані гості: заступник голови Черкаської обласної ради Вадим Гайович, депутати обласної ради Ірина Бачинська та Григорій Плічко, помічник-консультант народного депутата України Володимира Зубика, керівник громадської приймальні народного депутата – Лариса Малкова, помічник-консультант депутата черкаської обласної ради Олександра Короткова – Анатолій Чернов.

Спершу з вітальним словом до всіх присутніх звернувся заступник голови обласної ради Вадим Гайович, який сказав, що сьогодні на посадовців місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад покладено велику відповідальність не лише представляти і відстоювати інтереси наших громад у владі, але й своїми діями втілювати в життя започатковані реформи представницьких органів влади: «Незважаючи на труднощі, ви докладаєте всіх зусиль, щоб розвивалися головні принципи народовладдя, підвищувалася роль громади та відповідальність кожного жителя за долю свого населеного пункту. Від вашої ініціативи, прикладу і праці в значній мірі залежить стан справ на підвідомчій території, добробут її жителів».

З нагоди свята за багаторічну сумлінну працю в органах місцевого самоврядування, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток  місцевого самоврядування Вадим Юрійович вручив Почесні грамоти обласної ради Галині Кисіль – Рецюківщинському сільському голові, Ользі Ярош – Кононівському сільському голові, Людмилі Михайлик – керуючій справами районної ради, Віктору Чугуївцю – директору ПрАТ «Безбородьківська агро-виробничо комерційна фірма», депутату районної ради, Миколі Коршаку – художньому керівнику Степанівського сільського Будинку культури, депутату районної ради і Валентині Корненко – головному бухгалтеру Безпальчівської сільської ради.

Також Вадим Гайович вручив за особливі заслуги перед Черкащиною Почесну грамоту Черкаської обласної державної адміністрації і обласної ради Драбове-Барятинському сільському голові Вірі Жадан та за багаторічну працю і вагомий внесок у розвиток агропромислового комплексу України Грамоту Комітету з питань аграрної політики та земельних відносин Верховної Ради України – регіональному директору ТОВ «Баришівська зернова компанія», депутату Драбііської районної ради Анатолію Волошіну.

Зі щирими словами привітань до присутніх звернувся очільник районних депутатів Володимир Дзега, який сказав: «День місцевого самоврядування – це свято притаманного українцям способу суспільного життя, в основі якого самоврядне суспільство. Це давня слов’янська і давньоруська традиція, яка бере свій початок з часів Київської Русі. Це вибір вільних громадян, які довіряють обраним ними представникам і наділяють їх владними повноваженнями. Тільки така влада і є справді народною – владою не над суспільством, а легітимною владою самого суспільства, для суспільства і в інтересах суспільства».

Також голова районної ради відмітив, що народним обранцям всіх рівнів випала почесна місія – представляти громади, знати їх проблеми і докладати максимум зусиль  для їх вирішення: «Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є тим внеском у розвиток держави, якого очікують ваші виборці та всі жителі наших громад».

Опісля урочистості продовжили приємні миті – відзначення активістів. За сумлінну та самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у вирішення завдань соціально-економічного розвитку району та з нагоди Дня місцевого самоврядування Володимир Дмитрович вручив Почесні грамоти районної ради депутату районної ради – Валерію Перепелиці, Кантакузівському сільському голові – Олександру Крикуну, Нехайківському сільському голові – Сергію Петренку, секретарю Ковалівської сільської ради – Ларисі Зуєнко, секретарю Великохутірської сільської ради – Надії Грицаченко, головному бухгалтеру Степанівської сільської ради – Ірині Пилипенко, начальнику відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та внутрішньої політики районної ради – Антоніні Сакун, головному спеціалісту відділу з питань майна районної комунальної власності районної ради – Ользі Мироненко, Погребському сільському голові – Сергію Приймаку, секретарю Перервинцівської сільської ради – Івану Ткаченку.

Володимир Дзега нагадав, що у нинішньому році районною радою проводився конкурс на кращу сільську раду за підсумками діяльності сільських рад у 2016 році, тому саме цього святкового дня маємо нагоду привітати і відзначити переможців: Білоусівську сільську раду (І місце), Драбове-Барятинську і Золотоношківську сільські ради (ІІ місце), Степанівську і Свічківську сільські ради (ІІІ місце).

На завершення промови голова районної ради подякував всім товаровиробникам, керівникам підприємств і організацій за співпрацю із органами місцевого самоврядування та найактивнішим за вагомий особистий внесок у вирішення питань розвитку територіальних громад вручив «Відзнаку за співпрацю».

Привітав із професійним святом представників місцевого самоврядування голова районної державної адміністрації, депутат районної ради Іван Гайдай, який зазначив, що за роки незалежності України у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все: «На сьогодні реформа місцевого самоврядування це – вимога часу, яка дасть новий поштовх розвитку економіки не тільки в районі, а й в країни. І ніхто це краще не зробить, ніж місцеве самоврядування. Бо саме ви наближені до людей, знаєте їх потреби, знаєте наші можливості – як на рівні регіонів, так і на рівні держави».

З нагоди професійного свята за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у вирішення завдань соціально-економічного розвитку територіальних громад посадовець нагородив Почесними грамотами районної державної адміністрації Наталію Білоху, Тетяну Михайлову, Володимира Шевченка  – депутатів районної ради; Василя Деркача – Степанівського сільського голову; Наталію Кірічок – секретаря Михайлівської сільської ради; Анатолія Кулю – Шрамківського селищного голову; Людмилу Соломаху – головного бухгалтера Великохутірської сільської ради; Володимира Ткача – Левченківського сільського голову; Наталію Шевченко – секретаря Свічківської сільської ради; Ніну Шинкаренко – Великохутірського сільського голову.

До щирих привітань долучилася і помічник-консультант народного депутата України Володимира Зубика, керівник громадської приймальні народного депутата – Лариса Малкова, яка зачитала вітальну адресу та вручила Подяки від народного депутата України Володимира Зубика начальнику відділу культури райдержадміністрації, депутату районної ради – Світлані Орел та Михайлівському  сільському  голові – Андрію Донцю.

Як завжди урочистий захід продовжився чудовим концертом. Цього разу всіх присутніх із святом вітали чоловічий вокальний квартет «Гетьман» та народний артист України Анатолій Паламаренко.

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддок встaновив кaмери у готелі (ВІДЕО)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Никто не идеален: знаменитости, имеющие изъяны тела (ФОТО)

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Блогеры становляться опаснее ИГИла и Гитлера

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

85-летняя модель: “Больше еды я люблю только секс!”

Назван самый сексуальный холостяк земли

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Крупнейший секс-скандал в истории США

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

КОМЕНТУВАТИ


*