У Звенигородці виявили сказ – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

У Звенигородці виявили сказ

Вчора відбулось екстрене засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому розглянуто питання щодо покусу дикою твариною (лисицею) трьох жителів села Юрківки.

Повідомляє сайт ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ з посиланням на Звенигородську РДА.

Лисиця була вбита та доставлена для проведення лабораторних досліджень до регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини в області. У досліджуваної тварини підтверджено діагноз – сказ. Потерпілим жителям села призначено відповідне лікування у центральній районній лікарні. За результатами комісії прийнято відповідні рішення. Для вжиття невідкладних заходів з попередження розповсюдження сказу на території району буде проведено засідання районної протиепізоотичної комісії.

Увага! Постраждалі від укусів, ослинення та подряпані бродячими, домашніми або дикими тваринами повинні негайно звернутися за медичною допомогою до Звенигородської центральної районної лікарні для отримання невідкладної допомоги. При можливості необхідно самостійно промити рану значною кількістю мильної води, краї рани змазати 70-градусним спиртом або 5% розчином йоду, накласти асептичну суху пов’язку і звернутися до лікаря.

Пам’ятайте, що захворювання гідрофобією завжди закінчується смертю!

Джерело: ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Стелла из шоу «Холостяк-7» рассказала, был ли у нее секс с Дмитрием Черкасовым
Украинская секс-символ сделала заявление о своей ориентации
Интервью Ксении Собчак с Алексеем Навальным взорвало сеть: “Что Вы несете, Ксения?”
 Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами
Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки
Безвиз с ЕС: сколько нужно денег в сутки (ИНФОГРАФИКА)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки