Як рятувальники вчилися гасити пожежу лісу – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

Як рятувальники вчилися гасити пожежу лісу

На території Грушківського лісництва, ДП «Кам’янського держлісгоспу» відбулися тактико-спеціальні навчання під час яких працівники протипожежних формувань ДП «Кам’янського держлісгоспу» та рятувальники Кам’янського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській відпрацьовували спільні дії на випадок пожежі лісу.

Повідомляє сайт КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт управління ДСНС України у Черкаській області.

Під час навчань було розглянуто кілька теоретичних питань та реалізовано тактичні завдання пов‘язані із оперативним інформуванням та діями на місці події перших протипожежних розрахунків. Лісники змогли не лише вдосконалити схему моніторингу лісових масивів, а й перевірити ефективність навісного інженерного обладнання, яке використовується для оперативного прокладання мінералізованих захисних смуг.

Останнім часом і лісники і рятувальники активно відпрацьовують алгоритм спільних дій, коли не чекаючи результатів розвідки, до місця загрози та первинної інформації одразу висуваються пожежні підрозділи і чергові караули пожежно-рятувальних частин ДСНС.

Навчання участь у яких взяли 15 рятувальників та 14 працівників ДП «Кам’янського держлісгоспу» дали змогу перевірити ефективність дій наявної пожежної техніки, різноманітного ручного протипожежного інвентарю, тракторів, пристосованих для гасіння пожеж.

Підбиваючи підсумки навчань і лісники і рятувальники залишилися задоволені рівнем взаємодії, і домовилися щодо проведення додаткових навчань на території інших лісництв регіону.

Джерело: КАМ’ЯНКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки