Звенигородщина попрощалася із загиблим героєм АТО – ДРАБІВ СЬОГОДНІ

Звенигородщина попрощалася із загиблим героєм АТО

Провести в останній земний шлях бійця АТО Сергія Дядченка у селі Шевченковому на подвір’ї батьків зібрались жителі з усього Звенигородського району. Військовий загинув 1 липня під селом Піски Донецької області, підірвавшись на міні та отримавши поранення несумісні з життям, повідомляють у Звенигородській РДА.

Повідомляє сайт ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ посилаючись на сайт Черкаської обласної державної адміністрації.

Учасники АТО Звенигородщини, керівництво району, знайомі, рідні та близькі Сергієві люди віддали шану молодому герою. Сьогодні матері героя від імені голови ОДА Юрія Ткаченка та голови облради Олександра Вельбівця радник очільника області Андрій Кравець передав відзнаку «За заслуги перед Черкащиною».

Поховали бійця у рідному селі на місцевому кладовищі. У нього залишилася дружина, мама, сестра і брат.

Сергій Петрович Дядченко народився 23 вересня 1979 року у Киргизії в смт. Токтогуль Таласької області. Сім’я Дядченків переїхала до України в село Шевченкове, де Сергій закінчив 9 клас місцевої школи, після чого вступив в Звенигородське СПТУ та у 1997 році здобув спеціальність тракторист-електрик.

З 23 листопада 1997 по 12 березня 1999 року Сергій проходив строкову військову службу у Збройних силах України на посаді старшого навідника, потім командира гармати та командира відділення.

Після служби у Збройних силах України працював трактористом у колгоспі с. Шевченкове. З 15 травня 2014 року по 18 травня 2015 року служив добровольцем у Кіровоградському 34 батальйоні. Після звільнення зі служби проживав у Черкасах. У 2016 році Сергій підписав контракт з в/ч В 5912 м.Черкаси (Черкаський автобат), певний час він перебував в зоні АТО при в/ч пп В 5509. 30 червня 2017 сержанту Дядченку присвоєно звання старший сержант.

Джерело: ЗВЕНИГОРОДКА СЬОГОДНІ

 

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ:

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Полтавські пацани рвуть мережу

Стеллa из шoу «Хoлoстяк-7» рaсскaзaлa, был ли у нее секс с Дмитрием Черкaсoвым

Укрaинскaя секс-симвoл сделaлa зaявление o свoей oриентaции

Пoчему мужчины не хoтят встречaться с пoлными женщинaми

Безвиз с ЕС: скoлькo нужнo денег в сутки (ИНФOГРAФИКA)

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Ссылки